Programlama ve Yazılım ödevleriniz veya projeleriniz ücretiyle yapılır

İçeriği Paylaş:

Programlama Ödevlerinizi Halledeyim

Programlama/Yazılım Ödevleri-Projeleri

Hepimizin bildiği gibi günümüzde okullarda eğitim şartları bir hayli ağırlaştı. Haftalık ders saatleri fazla, içerikler yoğun ve ağır, ders sayıları ve türleri fazla vs.  Çoğu zaman da bölümümüz ile alası olmayan derslerden yakınırız. Mesela Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü okuyan bir öğrenciye Biyoloji dersi vermek gibi. Bu tip durumlar bazen yazılım-programlama ile ilgili de olabiliyor.

Okul bittikten sonra iş hayatına başlayınca programlama/yazılım kullanmayacak birisi için okulda programlama dersleri görmek bir hayli sıkıcı olabilir. Hele ki bu derslerden ödevleriniz/projeleriniz varsa; sıkıntınız katlanabiliyor.

Bu tip durumlarda sizlere yardımcı olabileceğimi bildirmek isterim. Yani programlama ödevleriniz varsa bana ulaşabilirsiniz.  İsteğe uygun olarak en kısa sürede ödevinizi veya projenizi teslim etmekteyim.

En çok da programlama temelleri proje ödevleri hakkında benimle iletişime geçiyor arkadaşlar. Çünkü programlama dilleri dersi genelde birinci sınıfta veriliyor. Üniversiteye veya liseye yeni başlamış birisi için programlama ağır gelebiliyor. Hal böyle olunca ders ve ödevler ağır gelebiliyor. Bu tip durumlar da ben hem ödevinizi yapıyorum hem de ödeviniz üzerinden sizlere programlama eğitimi veriyorum. En azından ödevdeki her kodu biliyor oluyorsunuz. Çünkü başta programlama temelleri performans ödevleri öğrenilmez ise; ilerisi için daha büyük sıkıntılar oluşturabiliyor.

Türkiye’de bilgisayar ile ilgili bölümlerde yeni yeni görülen Yazılım Mühendisliği dersi için de ulaşmanız mümkün. Yani yazılım mühendisliği proje ödevleriniz varsa bana yazın, konuşalım, halledelim.

Programlama ve Yazılım ödevleriniz veya projeleriniz ücretiyle yapılır

Öncelikle amacımın gelir elde etmek olmadığını belirtmek isterim. Asıl gayem; kendimi geliştirmek ve farklı projelerde yer alarak çok yönlü düşünebilmeyi sağlamak. Tabi bu süreçte de emeğimin karşılığını almak en doğal hakkım diye düşünüyorum. Projeniz/ödeviniz olmasa da bana yazabilirsiniz. Karşılıklı bilgi alışverişine ve beyin fırtınasına her daim varım!

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Programlama Ödevlerinizi Halledeyim

BİLGİSAYAR,BİYOMEDİKAL,Diğer

24/02/2017 | Yorum Yok | 330 | Mustafa Küçükakarsu